Monthly Archives: Marzec 2017

Any Audio Converter 3.2.7

Dzięki programowi Any Audio Converter 3.2.7 możliwe jest wykonywanie szeroko pojmowanej konwersji plików zarówno video, jak i audio, ale również generowanie ścieżek dźwiękowych z poszczególnych filmów. Program doskonale współpracuje z oprogramowaniem systemowym Windows Vista, Windows 7, a także Windows XP, a jako aplikacja całkowicie bezpłatna może być popularna i wykorzystywana przez wielu użytkowników. Any Audio Converter 3.2.7 jest w stanie pracować z wieloma, najbardziej popularnymi formatami plików video i audio i dokonywać ich konwersji. Między innymi, umożliwia zmianę względem video w MPEG, AVI, RMVB, MP4, FLV, a w przypadku audio WAV, MP3, WMA, M4A, AU, OGG, MP2 I wiele innych. W przypadku filmów, które poddawane są konwersji w Any Audio Converter 3.2.7, program umożliwia także wydobycie z nich dźwiękowych ścieżek i zapisanie ich w formacie pliku audio. Najczęściej wykorzystywane jest to w przypadku krótszych filmików z popularnych serwisów internetowych, na przykład klipów na YouTube.

Cube

Wielu wielbicieli popularnej gry Quake powinno także polubić grę Cube, ponieważ reprezentuje ona sobą prawie takie same, a na pewno podobne możliwości i zastosowanie. Wszystko odbywa się w bardzo podobny sposób. Gracz jest wyposażony w karabin, który trzyma przed sobą, w jedno osobowym widoku. Chodzi wszędzie, gdzie tylko może i stara się eliminować wszystkich przeciwników, którzy staną mu na drodze. Głównym przeznaczeniem Cube były z początku misje, w których może brać udział większa ilość osób jednocześnie. Jednakże, producenci gry poszli o krok dalej i umożliwili graczom, którzy nie chcą się niczym i z nikim dzielić także misje solowe. Okazuje się, że pomimo tego, że wszyscy wiedzą o wzorowaniu się Cube na popularnym Quakeu, to gra została wyposażona w całkiem przyzwoitą i zaskakującą swoją jakością grafikę. Wiele osób powinno być zadowolonych z gry w Cube, zwłaszcza kiedy znudzi im się Quake i jego komnaty, taka odskocznia, jaką Cube jest wskazana, może być potraktowana, jako rozszerzenie epizodów.

World of Padman 1.5

World of Padman 1.5 zdecydowanie wyróżnia się niecodzienną grafiką, która jest zdecydowanie inna, niż można to zobaczyć w pozostałych grach FPS. Wszelkie akcje odbywają się w aranżacji ogromnych pokoi, gdzie gracz jest osobą bardzo niewielkich rozmiarów, dokładnie tak samo, jak jego przeciwnicy. Gra jest oparta na silniku Quake III, więc wiele zasad jest tu podobnych, ale aranżacje graficzne znacznie się od siebie różnią. Głównym celem gracza w World of Padman 1.5 jest oczywiście eliminacja jak największej ilości przeciwników, którzy stają mu na drodze, a tym samym jak najdłuższe utrzymanie się przy życiu. Warto pamiętać, że w przypadku zabicia przeciwnika dobrze jest podejść do ciała i sprawdzić, czy nie zostało tam nic cennego, w co można się zaopatrzyć. Gracz w World of Padman 1.5 jest dobrze wyposażony, otrzymuje sporą ilość rodzajów broni, dzięki której może skutecznie rozprawić się z większością przeciwników. Aktualnie, jedyną możliwością grania w World of Padman 1.5 są rozgrywki w sieci.