//////

Archive for Kwiecień, 2017

Aplikacja Apache 2.2.21 jest darmowym serwerem w zakresie http, który zawiera w swoich zasobach udostępniony, źródłowy kod. W związku z tym, że Apache 2.2.21 jest bezpłatnym serwerem, wielu użytkowników może z niego korzystać, jeżeli tylko mają taką potrzebę. Apache 2.2.21 pozwala na współpracę ze sporą ilością wersji oprogramowania systemowego Windows. Okazuje się, że Apache 2.2.21 jest coraz bardziej popularnym serwerem wśród wielu użytkowników, zwyczajnie prywatnych, ale również przeróżnych przedsiębiorstw. Apache 2.2.21 zbudowany jest z różnego rodzaju modułów i jest w stanie współpracować ze sporą ilością wielu, najbardziej popularnych, programistycznych języków, jak również z bazami danych, a przede wszystkim z MySQL, PHP i tym podobnymi. Apache 2.2.21 nie jest do końca bezpiecznym programem, ponieważ jego odporność na niektóre ataki nie jest stabilna, ale w dalszym ciągu jest nie tylko cały czas rozwijany pod względem funkcjonalności, ale jest używany aktualnie przez wielu użytkowników.

Dzięki programowi FurMark 1.9.1, który okazuje się być stosunkowo niewielkim benchmarkiem, możliwe jest przeprowadzenie testowania w kwestii wydajności karty graficznej. FurMark 1.9.1 został przygotowany do wykonywania wszelkich działań we współpracy ze środowiskami operacyjnymi Windows Vista, Windows XP, a także Windows 7. FurMark 1.9.1 jest aplikacją zupełnie darmową, a dzięki temu każda osoba, która potrzebuje przeprowadzić testy, może tego dokonać. W programie FurMark 1.9.1 zawarte są możliwości korzystania z bibliotek OpenGL. Kiedy stosowane są za jego pomocą pomiary, w kwestii wydajności, stosowane są do tego specjalistycznie algorytmy służące do renderowania futra. Został on przygotowany tak, aby za jego pomocą jak najbardziej została obciążona, tak zwana jednostka GPU, która to jest właśnie zainstalowana na sprawdzanej karcie graficznej. Dzięki FurMark 1.9.1 możliwe jest nie tylko przeprowadzenie testów, odnośnie wydajności danej karty, ale również pod względem stabilności jej oprogramowania.

Dzięki programowi Any Audio Converter 3.2.7 możliwe jest wykonywanie szeroko pojmowanej konwersji plików zarówno video, jak i audio, ale również generowanie ścieżek dźwiękowych z poszczególnych filmów. Program doskonale współpracuje z oprogramowaniem systemowym Windows Vista, Windows 7, a także Windows XP, a jako aplikacja całkowicie bezpłatna może być popularna i wykorzystywana przez wielu użytkowników. Any Audio Converter 3.2.7 jest w stanie pracować z wieloma, najbardziej popularnymi formatami plików video i audio i dokonywać ich konwersji. Między innymi, umożliwia zmianę względem video w MPEG, AVI, RMVB, MP4, FLV, a w przypadku audio WAV, MP3, WMA, M4A, AU, OGG, MP2 I wiele innych. W przypadku filmów, które poddawane są konwersji w Any Audio Converter 3.2.7, program umożliwia także wydobycie z nich dźwiękowych ścieżek i zapisanie ich w formacie pliku audio. Najczęściej wykorzystywane jest to w przypadku krótszych filmików z popularnych serwisów internetowych, na przykład klipów na YouTube.
PC
Polecane