Monthly Archives: Maj 2017

BadCopy Pro 4.10 Build 1215

Program BadCopy Pro 4.10 Build 1215 został specjalistycznie przygotowany do odzyskiwania wszelkich, utraconych danych z dyskietek FD, JAZ i ZIP, jak również wszelkich kart pamięci, czy też płyt DVD, a także CD. Ponadto, za pomocą BadCopy Pro 4.10 Build 1215 możliwe jest również odzyskiwanie danych z wszelkich dużych nośników. Program BadCopy Pro 4.10 Build 1215 pozwala każdemu użytkownikowi na odzyskiwanie danych z takich przenośnych urządzeń, które w pierwszym momencie nawet nie są widoczne dla komputera, czy też innego czytnika, do którego zostają podłączone. BadCopy Pro 4.10 Build 1215 został przystosowany do współpracy z większością oprogramowań systemu Windows. BadCopy Pro 4.10 Build 1215 jest programem licencjonowanym, w którego zasobach można znaleźć wiele profesjonalnych funkcji. BadCopy Pro 4.10 Build 1215 doskonale zachowuje się także w przypadku konieczności odzyskiwania danych w przypadku multisesyjnych płyt CD nieprawidłowo zapisanych, a przede wszystkim z ich poszczególnych sesji.

Ferro Backup System 3.5.6

Za pomocą programu Ferro Backup System 3.5.6 możliwe jest wykonywanie zaawansowanej archiwizacji wszelkich, wskazanych przez użytkownika danych, bazując na systemie serwer klient. Ferro Backup System 3.5.6 jest wysoce kompatybilny z wersjami systemu operacyjnego Windows. Program jest licencjonowany, a w swoich zasobach zawiera wiele profesjonalnych i zaawansowanych możliwości. Generalnie, praca z Ferro Backup System 3.5.6 nie jest specjalnie skomplikowana. Aby wykonać kopie zapasowe, Ferro Backup System 3.5.6 bazuje na module zarządzania centralnego, a dzięki temu umożliwia swojemu użytkownikowi wykonanie zapasowych kopii na wielu komputerach, w tym samym czasie, wystarczy wskazać dane. Okazuje się, że do archiwizowania danych na wielu komputerach na raz Ferro Backup System 3.5.6 wykorzystuje możliwości archiwizacji różnicowej, jak również możliwości kompresji roboczej stacji. Właśnie dzięki tym parametrom Ferro Backup System 3.5.6 pozwala na dokonywanie wszelkich archiwizacji w bardzo szybkim tempie.

MailStore Home 5.0.0.6684

Program MailStore Home 5.0.0.6684 został specjalistycznie przygotowany do wykonywania archiwizacji przychodzącej poczty elektronicznej, nawet jeśli pochodzi ona z różnych źródeł. MailStore Home 5.0.0.6684 jest programem darmowym, jednakże jego zasobów nie wolno wykorzystywać w celach komercyjnych. MailStore Home 5.0.0.6684 został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Windows Vista, Windows XP, a także najnowszym Windows 7. Głównym celem MailStore Home 5.0.0.6684 jest archiwizacja wiadomości pocztowych, aby nie potrzebnie nie zajmowały one miejsca w skrzynce pocztowej, a jednak zostały w posiadaniu użytkownika. Przede wszystkim MailStore Home 5.0.0.6684 jest w stanie dokonać archiwizacji poczty w jednym pliku nawet wtedy, kiedy pochodzi ona z wielu, różnych źródeł. Kopie zapasowe można zapisać na nośniku danych, na twardym dysku lub też płytach DVD, czy CD. MailStore Home 5.0.0.6684 jest kompatybilny z większością klientów poczty elektronicznej, którzy są najbardziej popularni.